poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zaproszenie dla uczących się zawodu fryzjerskiego – do udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie FryzjerskimZaproszenie dla uczących się zawodu fryzjerskiego – do udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Sieradzu zaprasza uczennice i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie do udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim  „O GRZEBIEŃ MISTRZA ANTOINE’A”.
Fryzury konkursowe powinny być upięciami artystycznymi odwzorowane tematem konkursu: „HOLLYWOOD – dawniej i dziś”.

Dokładne dane na temat uczestnictwa oraz  regulamin Konkursu – podajemy w załącznikach.

Konkurs fryzjerski – Plakat (pdf)

Karta zgłoszeniowa (pdf)

Regulamin konkursu (pdf)


Skip to content