poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zapraszamy Rodziców na spotkanie z zespołem psychologiczno-pedagogicznymZapraszamy Rodziców na spotkanie z zespołem psychologiczno-pedagogicznym

Szanowni Rodzice i Ustawowi Opiekunowie,

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z naszym zespołem psychologiczno-pedagogicznym, które odbędzie się 14 maja o godzinie 16:00 w budynku pasywnym szkoły (sala pzp4, pięto I). Podczas tego spotkania omówimy kilka istotnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa i dobrostanu naszych uczniów w szkole i poza nią, a także nowego dokumentu szkoły „Standardy Ochrony Małoletnich.” Będziemy mieli okazję dyskutować o środkach, jakie podejmujemy, aby zapewnić naszym uczniom bezpieczne i wszechstronne środowisko nauki.

Jesteśmy przekonani, że wspólna dyskusja nad tymi kwestiami pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych uczniów oraz wzmocni nasze wysiłki w zakresie zapewnienia im jak najlepszych warunków rozwoju i nauki.

Z wyrazami szacunku,
Pedagog szkolny Katarzyna Gabrysiak
Pedagog specjalny Aleksandra Skotarska
Psycholog szkolny Wojciech Grajerz


Skip to content