poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Z SERCEM DLA CZWORONOGÓW – Podsumowanie szkolnej zbiórki na schroniskoZ SERCEM DLA CZWORONOGÓW – Podsumowanie szkolnej zbiórki na schronisko

Wielkie serce uczniów i nauczycieli naszej szkoły wypełniło się miłością i troską dla tych, którzy nie potrafią mówić, ale umieją dawać nieskończoną dawkę wierności i miłości – czworonogów ze schroniska “Psia Ostoja” w Wieruszowie. Społeczność szkolna postanowiła połączyć siły i serca, organizując zbiórkę. Ta inicjatywa nie tylko przyniosła radość i wsparcie potrzebującym czworonogom, ale także wzmacniała więzi poprzez wspólną dobroczynność i empatię.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom oraz wszystkim wspierającym tę piękną inicjatywę. W szczególności podziękowania kierujemy dla nauczycieli P. Emilii Brylak- Światłowskiej, P.Jadwigi Kołodziej, P. Katarzyny Joniak, P. Izabeli Moski P. Aleksandry Skotarskiej, P. Radosława Światłowskiego oraz Piotra Wyżnikiewicza, oraz uczniów Ilony Puśleckiej z klasy 2 Ti1, Tadeusza Janiaczyka z klasy 2Ti1, Kamila Polaka z klasy 1D, Adriana Loty 3Tl, Michała Wejnera z klasy 4Ttb, Igi Krawczyk, Huberta Prokopa z klasy 2d, Iwo Sławskiego z klasy 1 Ti1, Darii Góral z klasy 5Tbhp, Weroniki Zawady z klasy 5Tbhp, Natalii Janik z klasy 5 Tbhp, Julity Jankowskiej z klasy 5 Tbhp, Aleksandry Owczarek z klasy 5 Tbhp, Mai Sobczak z klasy 5 Tbhp, Bartosza Ociepy z klasy 5 Tbhp, Karoliny Figiel z klasy 5 Tbhp, Wiktorii Pawińskiej z klasy 5 Tbhp, Mateusza Pietrzaka z klasy 5 Tbhp, a także absolwentów i anonimowych darczyńców. Wasze serca są naprawdę wielkie, a chęć niesienia pomocy nie zna granic. Podsumowując, zbiórka na rzecz Schroniska „Psia Ostoja” to nie tylko zwykła akcja charytatywna. To wyraz naszej solidarności, wspólnego działania i miłości do naszych czworonożnych przyjaciół. Niech ta inicjatywa stanie się inspiracją dla kolejnych działań dobra, jakie podejmiemy w przyszłości.

koordynatorzy akcji: Katarzyna Joniak Izabela Moska Emilia Brylak-Światłowska Anna Wanowska Aleksandra Skotarska


Skip to content