poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zapraszamy „Z Powiatem na Piknik”!Zapraszamy „Z Powiatem na Piknik”!

W naszym „Staszicu” trwają przygotowania do udziału w Pikniku, który odbędzie się 9  czerwca 2018.
Zapraszamy na nasze stoisko. Będą smaczne, zdrowe przekąski. Przygotowujemy się do Rajdu Rowerowego, Konkursu krajoznawczego. Zapraszamy do zabawy! Oprócz tego wiele, wiele ciekawych wydarzeń, o których przeczytacie na plakacie.

Na naszym stoisku gościć będzie również współpracujący z  naszą szkołą – SANEPID Wieruszów. Pani Anna Smolis będzie obsługiwała smokelyzer – przyrząd do badania zawartości tlenku węgla w powietrzu wydychanym przez palaczy (i biernych palaczy) papierosów.

Zbliżają się wyczekiwane wakacje, ten Piknik pozwoli nam odprężyć się przed ostatnimi zaliczeniami przedmiotów, a także poczuć już atmosferę nadchodzącego lata. Zamawiamy piękną pogodę.

 


Skip to content