poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Warsztaty z bycia odważnym! Wieruszowski Dom Kultury zaprasza!Warsztaty z bycia odważnym! Wieruszowski Dom Kultury zaprasza!

Każdy zna osobę, która ma fajne, cięte, celne riposty i szybko reaguje na daną sytuacje. Nie każdemu dana jest taka umiejętność ale każdy może się tego nauczyć na warsztatach z improwizacji z elementami aktorskimi.
Słyszeliście o improwizacji? Jeśli nie, to nie szkodzi!
Zapraszamy na warsztaty z Jakubem Kryształem, który jest aktorem i trenerem rozwoju osobistego, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, Certyfikowanym trenerem i członkiem International Trainer and Facilitator Federation. Szkolenia i warsztaty prowadzi od 2012 roku. Tematyka jego szkoleń obejmuje m.in. wystąpienia publiczne, pracę z głosem oraz ciałem, motywację, podstawy aktorstwa i pracę z kamerą. Jako jeden z niewielu w Polsce uczy „Improwizacji stosowanej”. Współpracuję obecnie z Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi, Teatrem Powszechnym w Radomiu oraz Instytutem Teatralnym im. M. Hertza w Łodzi.
Czego można nauczyć się na warsztatach: umiejętności budowania historii, tworzenie scen, dialogów,
przełamania wstydu przed wystąpieniami publicznymi, słuchania ludzi, umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji i wiele wiele innych…
Warsztaty dla młodzieży i dorosłych/ wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.
Pierwsza część 15.09. ( sobota), godz.16:00. CDN, po pierwszych warsztatach ustalicie między sobą dogodne terminy.


Skip to content