poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Walentynka dla Jarka – 13.02.2021 – ruszamy w miasto, po ciasto!Walentynka dla Jarka – 13.02.2021 –  ruszamy w miasto, po ciasto!

Zapraszamy do wzięcia udziału w nietypowych Walentynkach 2021 – bo dobroczynnych. 
Pan Jarosław Pawlaczyk, dla którego jest organizowana akcja, potrzebuje finansowego wsparcia w leczeniu choroby.
Pan Jarosław często woził nas swoim autokarem  na przeróżne imprezy, wycieczki. Zawsze uśmiechnięty, serdeczny, z wyjątkową kulturą traktujący swoich pasażerów. 
Jak donosi Tugazeta :
Walentynka dla Jarka – to akcja, jaką mieszkańcy Wieruszowa planują przeprowadzić w sobotę i w ten sposób zebrać środki na leczenie jednego z mieszkańców.
– Od ludzi dostajemy to, co im dajemy. Od Pana Jarka dostaliśmy zawsze życzliwość, ciepło, radość. Myślę, że każdy z nas chciałby w jakikolwiek sposób oddać to, co otrzymał – zapowiada Monika Józefowska, która zajęła się koordynacją wydarzenia. Pomysłodawcą akcji pomocowej jest klasa VII A z „Korczaka”.
– Wraz z panią dyrektor Agatą Barańską oraz Radą Rodziców przystępujemy właśnie do sprzedaży ciasta. Chciałam powiedzieć, że to nie jest tylko ta grupa, która się włączyła. Musimy wymienić tutaj panią Kasię Miś i Szkołę nr 3, która przecież tak często wyjeżdżała z panem Jarkiem na wycieczki. Dzisiaj mówimy nie tylko o uczniach, ale i o absolwentach.
Upieczone ciasta można przynosić w piątek do Szkoły Podstawowej nr 1 od godz. 15.00 bądź do WDK. W sobotę punkty ze słodkościami będą zlokalizowane przy ul. Osiedlowej i Fabrycznej, przy Korczaku (ognisko, udział londyńskiej taxi), okolice Intermarche, okolice domu towarowego i placu handlowego Turbiny. Akcja będzie prowadzona także pod marketem w Sokolnikach. Stoiska będą dostępne już od godzin porannych – aż do wyczerpania zapasów. – Walentynka może mieć formę pudełeczka z ciastem, może mieć formę balonu, formę kartki, którą kupicie żonie, mężowi, dziewczynie, chłopakowi. Będą też różnego rodzaju gadżety z Warsztatów  Terapii Zajęciowej.
Pokażmy Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, PANIE I PANOWIE, DZIEWCZYNY I CHŁOPCY, że mamy WIELKIE WALENTYNKOWE SERCA.
Udajmy się w sobotę 13.02.2021 po smakowite wypieki.
SMACZNEGO ŻYCZYMY WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREGO SERCA(WALENTYNKOWEGO)!


Skip to content