poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Szyfrowanie, zagadki i kody – śladami Jerzego Różyckiego” „Szyfrowanie, zagadki i kody – śladami Jerzego Różyckiego” 

Szanowni nauczyciele! Szanowi uczniowie!

Wieruszowski Dom Kultury ogłasza nabór do projektu „Szyfrowanie, zagadki i kody- śladami Jerzego Różyckiego” 

Poprzez projekt pragniemy wzmocnić poczucie tożsamości narodowej młodzieży oraz zwiększyć świadomość, propagując odkrycia i pracę Jerzego Różyckiego, która miała znaczący wpływ na przebieg wielu wydarzeń historycznych oraz wykazać znaczenia szyfrowania w czasach współczesnych.

Projekt jest adresowany dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Jeśli w waszych szeregach są uczniowie, uczennice, którzy są kreatywni i zainteresowani tematem szyfrowania i tworzenia pokojów zagadek poinformujcie ich o tym projekcie.
W projekcie:

– Odbędzie się szkolenie z twórcami kanału na YouTube „Niebezpiecznik”.
– Prelekcje z wojskowymi.
– Obejrzymy ekspozycje „Pogromców Enigmy” grupy z Poznania.
– Zbudujemy nasz wieruszowski escape room w piwnicach WDK.
Zapisy:
WDK. Tel: 627841080, fb lub e-mail wdk@wdkwieruszow.pl

Pozdrawiamy 

Wieruszowski Dom Kultury 


Skip to content