poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promującego kierunek technik mechatronikSerdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promującego kierunek technik mechatronik

Film powstał z inicjatywy uczniów klasy drugiej Technikum Mechatronicznego. Pomysłodawcą i głównym reżyserem stał się uczeń tej klasy Jakub Fras. W tej krótkiej prezentacji ujęte zostały zajęcia, z którymi zmierzyć się muszą mechatronicy.

Szanowny Absolwencie Gimnazjum lub Szkoły Podstawowej, jeżeli interesujesz się mechatroniką, robotyką, mechaniką, elektrotechniką, czy elektroniką lub informatyką nie zastanawiaj się dłużej-tylko wybierz klasę mechatroniczną w ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Skip to content