poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Przyjaciele małej Julki proszą o przedświąteczny dobry gest w Jej stronęPrzyjaciele małej Julki proszą o przedświąteczny dobry gest w Jej stronę

„Pomaganie, szczególnie przez Świętami, może być naprawdę piękne, wartościowe i dawać wiele radości zarówno obdarowywanym, jak i obdarowującym. Czasem wystarczy mały gest, aby zmienić dzień, a nawet całe życie i sposób postrzegania świata osoby, do której wyciągamy pomocną dłoń.”

 Wolontariat niekoniecznie musi mieć zorganizowaną, sformalizowaną postać. Możemy pomagać także na własną rękę, a kluczem do naszej skuteczności są szeroko otwarte oczy. W końcu wokół nas jest sporo ludzi, którzy mogą potrzebować pomocy, a często wstydzą się o nią prosić. Nasze  działania nie muszą wymagać wielkich nakładów czasu ani pieniędzy, a mogą sprawić obdarowywanej osobie ogromną radość i pomóc w powrocie do zdrowia, zniwelować cierpienie.

POMOŻESZ ???

Bo możesz… Kupując dekorację świąteczną pomagasz Julce odzyskać  sprawność fizyczną po przebytej, ciężkiej chorobie nowotworowej, która w dużej mierze odebrała jej słuch oraz sprawne nóżki i rączki.  Sprawisz, że na buźce Julki pojawi się uśmiech oraz nadzieja na lepsze jutro. Zebrane środki przeznaczone zostaną na rehabilitację dziewczynki .

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, POMAGAJ !!!

 BO DOBRO ZAWSZE POWRACA !!!

Za wszelką pomoc z całego serca dziękujemy właśnie TOBIE !:)
Zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie można zobaczyć wykonane przez nas własnoręcznie dekoracje świąteczne ……………. i oczywiście  je zakupić.

–   Przyjaciele Julki


Skip to content