poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Konkurs „Wiosenne dzieła sztuki” – Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału i wsparciu charytatywnym P. Jarosława PawlaczykaKonkurs „Wiosenne dzieła sztuki” – Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału i wsparciu charytatywnym P. Jarosława Pawlaczyka

W związku ze zbliżającymi się okazjami: Dzień Kobiet, I Dzień Wiosny, Święta Wielkanocne –  Samorząd Uczniowski pragnie zaprosić wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im St. Staszica w Wieruszowie do udziału w konkursie „Wiosenne dzieła sztuki”.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę o tematyce wiosennej, Świąt Wielkanocnych lub z okazji Dnia Kobiet ( technika wykonania prac dowolna, np: kartki na Dzień Kobiet, wianki, rzeźby, dekoracje świąteczne, plakaty itp.) 

Zainteresowani powinni wykonać zdjęcia swojej pracy i przesłać na e-mail:  samorzad@zsp.wieruszow.pl 

Termin nadsyłania zdjęć na skrzynkę samorządu: do 15 marca.
Jest jeszcze jeden warunek do spełnienia:
Termin dostarczenia prac do szkoły – do biblioteki szkolnej:  do 19 marca.

Dwie najciekawsze prace zostaną nagrodzone sesją zdjęciową, którą wykona:
FotLove – Wiktoria Olek
 Sesja odbędzie się w wybranym przez zwycięzców terminie i w uzgodnieniu  z Wiktorią.

Dostarczone prace będzie można zobaczyć i nabyć w bibliotece szkolnej w dniach 22-24 marca w godzinach od 9-13.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wsparcie chorego – Pana Jarosława Pawlaczyka.

Biorąc udział w konkursie możesz zaprezentować swoje umiejętności, a przede wszystkim pomóc bardzo potrzebującej osobie.

LICZYMY NA WAS!
Pozdrawiamy serdecznie!
Samorząd Uczniowski.


Skip to content