poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

“Postaw na słońce” – Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konkursie“Postaw na słońce” – Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konkursie

Fundacja Banku Ochrony Środowiska  zaprasza uczniów i nauczycieli   Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, do udziału w 5 edycji konkursu “Postaw na Słońce”.
„ Już 5 lat wspólnie promujemy odnawialne źródła energii. Każda kolejna edycja spotyka się z większym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. Dzięki konkursowi uczniowie mają szansę zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi energii odnawialnej, z naciskiem położonym na fotowoltaikę. Przygotują również projekty mikroinstalacji fotowoltaicznych dla domów w swoim otoczeniu. Podsumowaniem projektu będzie zorganizowanie konferencji, na której uczniowie przekażą zdobytą wiedzę mieszkańcom swojej miejscowości. Mamy nadzieję, że tym samym zachęcą ich do inwestycji we własne źródło energii.”

Wszelkie informacje o konkursie na stronie:

http://postawnaslonce.pl/o-konkursie  


Skip to content