poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mikołajkowy Wolontariat „Klub Otwartych Serc” 2015Mikołajkowy Wolontariat „Klub Otwartych Serc” 2015

W sobotę w dniu 5 grudnia 2015 r. wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica i Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Wieruszowie włączyli się do Akcji Mikołajkowej zainicjowanej i organizowanej każdego roku przez Warsztaty Terapii Zajęciowej „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie.

Mikołaje chodząc po mieście rozdawali przechodniom słodycze, dzieciom również kolorowanki i maskotki, nie zapomniano o osobach chorych w szpitalu tam również dotarły Mikołaje. Akcję kończyli w WDK na „Jarmarku Bożonarodzeniowym” gdzie można było podziwiać piękne stoiska i kupować oryginalne ozdoby świąteczne oraz degustować pyszne świąteczne potrawy.

Dla zaangażowanej młodzieży z naszej szkoły to cenna lekcja i miłe doświadczenie a radość, życzliwość i uśmiech jakimi obdarowywali drugiego człowieka były odwzajemnione.

W przedsięwzięciu ze Staszica udział wzięli następujący uczniowie: Karolina Kozłowska, Dominika Gauza, Oliwia Woźniak, Julita Serek z klasy 2 d oraz Bartosz Helbik kl. 2 Ttb – pod opieką Haliny Paluch.

Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i poświęcenie swojego wolnego czasu.


Skip to content