poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Higiena skóry i włosów – rzecz ważna!Higiena skóry i włosów – rzecz ważna!

W dniu 15 listopada 2019 r. uczennice klasy I D p Szkoły Branżowej I stopnia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie pod opieką wychowawczyni  Karoliny Zaleśnej –  miały przyjemność odwiedzić Klinikę Trychologii i Kosmetologii SCIN CLINIC,  której właścicielką jest – mgr Paulina Cempel – Świsulska – kosmetolog, trycholog i wizażystka.

Pani Paulina dała uczennicom wskazówki jak dbać o higienę skóry i jak chronić poszczególne jej typy  oraz w jaki sposób pielęgnować włosy. Zwróciła uwagę na kwestię dotyczącą wykonywania badań diagnostycznych, korzystania z profesjonalnych leczniczych zabiegów trychologicznych, a co najważniejsze znalezienia przyczyny problemu.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Paulinie Cempel – Świsulskiej – absolwentce naszej szkoły, za profesjonalny wykład, którego wysłuchałyśmy z ogromną przyjemnością w idealnym i pachnącym salonie.

http://skin-clinic.com.pl/

A oto jak p. Paulina mówi o pracy SCIN CLINIC:
„W naszym gabinecie mogą Państwo uzyskać poradę dotyczącą właściwej pielęgnacji skóry głowy i włosów, wykonać badania diagnostyczne, skorzystać z profesjonalnych leczniczych zabiegów trychologicznych, a co najważniejsze dowiedzieć się co jest przyczyną Państwa problemu. Oferowane są zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze oraz relaksacyjne.
Zajmujemy się skutecznymi terapiami takich dolegliwości jak:
– wypadanie włosów (androgenowe, telogenowe, plackowate, pociążowe, polekowe, hormonalne), łuszczyca skóry głowy, łupież suchy i tłusty, atopowe zapalenie skóry (AZS), choroby bakteryjne skóry głowy, łojotok (łojotokowe zapalenie skóry, trądzik), dolegliwości skóry głowy (swędzenie, pieczenie, wrażliwość, suchość, itp.), – uszkodzenia struktury włosów (wywołane czynnikami chemicznymi i fizycznymi).
Klinika Trychologii i Kosmetologii Estetycznej SKINCLINIC zaprasza na zabiegi z zakresu Trychologii oraz Kosmetologii Estetycznej: stylizacja rzęs, terapia przeciwstarzeniowa, makijaż permanentny brwi, oczu, ust, złuszczanie kwasami, leczenie TRĄDZIKU pospolitego, diagnostyka Trychologiczna, leczenie łysienia, terapia ŁUSZCZYCY skóry głowy, Wizaż & Charaktryzacja, terapia CERY NACZYNKOWEJ, henna permanentna.”

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu doradztwa zawodowego oraz  programu profilaktyki nowotworów skóry- koordynowanego przez pedagoga szkolnego Danutę Urbaś.


Skip to content