poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!Zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

To wielkie dzieło już od 25 lat wspomaga tych, którzy dopiero przychodzą na świat i tych , którzy z racji wieku wymagają opieki, wsparcia i pomocy medycznej. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie- tradycyjnie wzięli  udział w tym wydarzeniu. W piątek 13 stycznia członkowie Samorządu Uczniowskiego, a zarazem wolontariusze WOŚP – Wiktoria Małys i Patrycja Okoń  zbierały pieniądze dla WOŚP w naszej szkole. Udało się zebrać 273 złote i 65 groszy. Kwotę tą przekazaliśmy na ręce organizatorów WOŚP w Wieruszowie. W niedzielę 15 stycznia również wielu uczniów z naszej szkoły- jako wolontariusze zbierało pieniądze w swoich miejscowościach.

Oto nasi wolontariusze:
Wanesa Glińska, Sebastian Juszczak, Dagmara Kanicka, Dagmara Kasprzak, Karolina Kozłowska, Weronika Malik, Wiktoria Małys, Weronika Marynowska, Marta Ochocka, Aleksandra Olek, Julita Piekielna, Jowita Pilarz, Beata Rychłowska, Sandra Staroń, Weronika Tomaszewska, Oliwia Woźniak, Jolanta Wypych.

To bardzo szlachetny gest i niezmiernie ważna sprawa dla tych, którzy walczą o życie. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wrzucili do skarbonek datki pieniężne.


Skip to content