poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Z Livello/Benix w firmie Allcomp w KatowicachZ Livello/Benix w firmie Allcomp w Katowicach

Dnia 24 października, dzięki uprzejmości firmy Livello/Benix, delegacja naszej szkoły oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kępnie miała przyjemność gościć w firmie Allcomp w Katowicach.

Wspólnie z zastępcą dyrektora generalnego firmy Benix, panem Krzysztofem Zimnym, przedstawiciele naszej szkoły pani dyrektor Agnieszka Mazurowska oraz pani kierownik szkolenia praktycznego Izabela Machoń-Broda w towarzystwie przedstawicieli ZSP nr 2 w Kępnie pani dyrektor Barbary Howis, kierownika  szkolenia praktycznego  pani Renaty Burzały oraz pani Ewy Jobczyk, mieli przyjemność zwiedzić siedzibę firmy Allcomp produkującej nowoczesne maszyny wykorzystywane do cięcia tekstyliów.

Allcomp specjalizuje się w tworzeniu urządzeń i technologii opartych na zaawansowanych algorytmach, wyznacza nowe standardy w dziedzinie automatyzacji i optymalizacji produkcji dla branż takich jak tekstylna, meblarska, automotive, drzewna i wielu innych.

Przedstawiciele firmy Allcomp w składzie p. Maciej Pawnuk – dyrektor zarządzający, p. Michał Ochęduszko – Global Sales Menager, p. Kamil Marsye – Global Marketing Menager oraz p. Grzegorz Żupa – Sales Menager, zapoznali nas z bogatą ofertą  swojego przedsiębiorstwa, zaprezentowali działanie nowoczesnych cutterów do cięcia tkanin oraz uchylili rąbka tajemnicy – prezentując zaplecze produkcyjne, w którym powstają maszyny.

Firma Allcomp, wieloletni partner biznesowych naszej firmy patronackiej Livello/Benix wyraziła chęć współpracy ze szkołami w zakresie poszerzania kompetencji zawodowych naszych uczniów oraz wprowadzania ich w świat nowoczesnych technologii wykorzystujących maszyny CNC.

Cieszymy się, że możemy być częścią tej dynamicznie rozwijającej się współpracy i serdecznie dziękujemy firmie Livello/Benix  na czele z panem Krzysztofem Zimnym za zaangażowanie w nasz wspólny projekt.


Skip to content