poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Występ naszych uczniów w muzycznym talent show TVN-uWystęp naszych uczniów w muzycznym talent show TVN-u

Mamy niesamowitą wiadomość, już w najbliższą sobotę czekają nas ogromne emocje, bowiem o godzinie 20.00  będziemy mogli obejrzeć w telewizji show z udziałem pięciorga naszych uczniów.  Mowa o członkach wieruszowskiego zespołu The White Tigers, który tworzą: Dominika Derdak, Martyna Jaroch, Adrian Lota, Krystian Lota, Kacper Rabiega, Wiktor Świsulski i Iga Wojciechowska.  Muzyków zobaczymy w hicie ramówki stacji TVN – programie „Mam talent”.  Zachęcamy wszystkich do kibicowania i wspierania Białych Tygrysów.

Serdecznie gratulujemy zespołowi The Wihite Tigers udziału w talent show, życzymy całej ekipie wielu sukcesów na scenie oraz zwycięstwa w programie.

Trzymamy kciuki! 😊


Skip to content