poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wyniki II etapu międzyszkolnego konkursu „Konsument i Handlowiec” – już wkrótceWyniki II etapu międzyszkolnego konkursu „Konsument i Handlowiec” – już wkrótce

We wtorek 2 marca odbył się drugi etap II międzyszkolnego konkursu „Konsument & Handlowiec”. Konkurs organizowany jest we współpracy w Ochotniczym Hufcem Pracy w Wieruszowie i pracodawcami. Z zadaniem konkursowym opracowanym przez Panią Wiolettę Żywioł zmierzyły się uczennice klas Technikum Handlowego i przyszłe sprzedawczynie uczące się w naszej Zasadniczej Szkole Zawodowej. W grupie uczennic technikum rywalizowały: Milena Mieszała z klasy II oraz Ola Broda i Ewelina Mrugała z klasy III.

Trójka najlepszych sprzedawców to: Angelika Pisula, Daria Kubak i Patrycja Duchnik z klasy III D.

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się we wtorek, 22 marca, podczas spotkania z Panią Marzeną Piluch-Tycą Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.