poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wycieczka przedmiotowa uczniów Technikum Mechatronicznego do zakładu Livello SofaWycieczka przedmiotowa uczniów Technikum Mechatronicznego do zakładu Livello Sofa

W dniu 8 listopada 2023 r. uczniowie  klasy V Ttp  z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica udali się na wycieczkę do zakładu produkcyjnego Livello Sofa, która objęła patronatem naszych mechatroników.

W trakcie wycieczki uczniowie mieli możliwość zapoznania się z profilem działalności zakładu, ale i też z nowoczesnym parkiem maszynowym. Obserwowaliśmy  na żywo  proces montowania robotów przemysłowych służących do  zszywania skrzyń stelaży meblowych przez firmę Infotec.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji  Livello Sofa za poświęconym nam czas i umożliwienie naszym uczniom zapoznania się z procesem technologicznym w tak dynamicznie rozwijającej się firmie. Oddzielne podziękowania składamy  Kacprowi Zawadzie – naszemu absolwentowi Technikum Mechatronicznego, pracującemu w zwiedzanym przez nas zakładzie, który pełnił rolę oprowadzającego podczas naszej wycieczki.

To była bardzo interesująca lekcja praktycznego zawodu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne!


Skip to content