poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wolontariusze Staszica na balu dla dzieciWolontariusze Staszica na balu dla dzieci

W niedzielę 24 lutego 2019r. w Wieruszowskim Domu Kultury odbył się  integracyjny bal karnawałowy dla dzieci, od wielu lat organizowany przez Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie oraz Wieruszowski Dom Kultury. Na imprezie, jak zwykle nie zabrakło różnych atrakcji, były: pokazy tańca, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami i inne zabawy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Organizatorów swoją pomocą wspierali  wolontariusze z wieruszowskich szkół.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie reprezentowali: Joanna Koper, Katarzyna Koper, Patrycja Krawczyk z klasy 1 Tekho oraz Damian Strzelczyk i Przemysław Pietraszewski z klasy 1 Ttb.

Dziękujemy  młodzieży za poświęcenie swojego wolnego czasu,  umiejętność komunikowania się z drugim człowiekiem, uśmiech i dzielenie  się pozytywną energią.


Skip to content