poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wojewódzkie zawody sportowe młodzieży OHPWojewódzkie zawody sportowe młodzieży OHP

W dniu 29 maja w Radomsku zorganizowano Wojewódzkie Zawody Sportowe Młodzieży OHP. W imprezie udział wzięło 8 drużyn czteroosobowych z czego jedna z Wieruszowa. Zawodnicy rywalizowali m. in. w biegach, strzelaniu, pokonywaniu toru przeszkód, rzucie piłką lekarską.

Naszymi reprezentantami byli uczniowie ZSP w Wieruszowie: Roksana Okoń, Tatiana Okoń, Bartosz Cegiełka oraz Eryk Sikora. Drużynie udało się zdobyć wspaniałe III miejsce czego im z całego serca bardzo gratulujemy.

Wydarzenie to zostało sfinansowane przez samorządy z terenu powiatu radomszczańskiego z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Tekst i zdjęcia: Pracownicy Ochotniczego Hufca Pracy


Skip to content