poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Walentynkowy seans filmowy w WieruszowieWalentynkowy seans filmowy w Wieruszowie

Na dzień 14 lutego jak co roku przypada święto zakochanych czyli popularne „Walentynki”. W tym roku postanowiliśmy uczcić ten dzień w szczególny sposób – wybierając się na seans filmowy.

Uczestnicy Ochotniczego Hufca Pracy pod opieką wychowawców oraz kadry MCK wybrali się na wspólne oglądanie do wieruszowskiego kina „Słońce”.  Wybór filmu nie mógł być inny – komedia romantyczna! Młodzież świetnie bawiła się podczas seansu filmu pod tytułem „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Celem wspólnego wyjścia do kina było uczczenie walentynek, a także integracja uczestników oraz ukazanie korzyści jakie płyną z oglądania filmów. Filmy wzbogacają intelektualnie, a także rozwijają kreatywność i wyobraźnię, wprowadzają nas w pozytywny nastrój i pozwalają zapomnieć o troskach i zmartwieniach.

Dziękujemy przedstawicielom Kina „Słońce” za projekcję dodatkowego seansu specjalnie dla naszych uczestników.

Tekst i zdjęcia: Kadra HP 5-20


Skip to content