poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

VI Regionalny Konkurs Wiedzy o HotelarstwieVI Regionalny Konkurs Wiedzy o Hotelarstwie

26 października 2017 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny  konkursu, którego organizatorem jest Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi. Celem konkursu jest m.in. rozwijanie wśród młodzieży kształcącej się w zawodzie technik hotelarstwa pasji zawodowych poprzez kształtowanie umiejętności niezbędnych do pracy w hotelu. Etap szkolny składał się z zadań testowych. W konkursie brali udział uczniowie klasy II i IV. Najlepsze wyniki uzyskały uczennice klasy IV: Kinga SiwikKlaudia Klatka, natomiast do Łodzi na drugi etap, zgodnie z regulaminem pojadą uczniowie klasy II, którzy uzyskali najwięcej punktów. Do etapu II zakwalifikowały się następujące uczennice: Zuzanna Malinowska, Daniela Opacka  i  Marta Faryś. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Skip to content