poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Vagarovitz Day in Stashic WierushovVagarovitz Day in Stashic Wierushov

Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie zadość uczyniła tradycji obchodów Pierwszego Dnia Wiosny. Jedni porażeni myślą, że wkrótce koniec roku i czas zaliczeń – zakopali się głęboko pod pierzynami i spali do południa, inni spokojnie zgłębiali tajniki wiedzy (na ile dziś potrafili), jeszcze inni dokonali  okrutnego czynu zwanego „Utopieniem Marzanny”.

W pierwszym humanitarnym odruchu chcieliśmy Ją wysłać nad Bałtyk z wieruszowskiego Okęcia, ale nie dało rady odpalić samolotu(mimo kilku prób).

Tak więc rękami Wojciecha z III R dokonany został ceremoniał wysłania Marzanny drogą wodną.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zabawili się dziś z nami w wiosenny Tour de Staszic.

Pozdrawiamy!  

Życzymy Wszystkim Wiosny w Sercu!