poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Uczniowie technikum mechatronicznego z wizytą w zakładzie PropartUczniowie technikum mechatronicznego z wizytą w zakładzie Propart

W dniu  12.04.2024 uczniowie  5 klasy Technikum Mechatronicznego wraz z opiekunami p. Moniką Dawidowicz  i p. Radosławem Światłowskim udali się do siedziby firmy Propart – patrona  naszych mechatroników.

Młodzież  została przywitana przez prezesa przedsiębiorstwa p. Michała Nokiela oraz dyrektor finansową p. Aleksandrę Udałę, którzy opowiedzieli o planach i celach zakładu na najbliższe lata. W dalszej kolejności nastąpiła prezentacja produkowanego w firmie asortymentu. Następnie p. Michał Szymański przedstawił proces rekrutacji, a inspektor od spraw BHP p. Bożena Lubojańska przeprowadziła szkolenie, które miało na celu zaznajomienie uczniów z zasadami przebywania na hali produkcyjnej.

W trakcie zwiedzania zakładu uczestnicy wycieczki zobaczyli jak wyglądają  hale produkcyjne wraz z całym parkiem maszynowym. Mistrzowie produkcji, którzy oprowadzali nas po halach opowiadali, również  młodzieży o procesie obróbki metalu od surowca do produktu ostatecznego.

Wycieczka przyniosła uczniom wiele cennej wiedzy oraz wzbogaciła ich doświadczenie zawodowe.

Składamy serdeczne podziękowania Zarządowi firmy Propart za poświęcony nam czas i umożliwienie naszym uczniom zapoznania się z procesem technologicznym w tak dynamicznie rozwijającej się firmie.


Skip to content