poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkółka tapicerska „Livello sofa” jako nowy ośrodek egzaminacyjny w zawodzie tapicerSzkółka tapicerska „Livello sofa”  jako nowy ośrodek egzaminacyjny w zawodzie tapicer

Oto bardzo przyjazne i przyjemne wiadomości dla uczniów szkoły branżowej I stopnia,  przekazuje na swoim facebooku p. Monika Józefowska (opiekun uczniów w firmie Livello):
„Zmieniamy bieg historii szkolnictwa zawodowego w łódzkim.

Rok temu po raz pierwszy Livello sofa stało się miejscem przeprowadzenia egzaminów zawodowych dla OKE Poznań we współpracy z ZSP Nr 2 w Kępnie i p. Ewa Jobczyk – świetny fachowiec, niezwykły człowiek, ale przede wszystkim zakulisowy reżyser wszystkich działań dotyczących egzaminów zawodowych.

W efekcie egzaminu powstały elementy tapicerowane, które uczniowie klas I, dziś przekazali do Przedszkole  Nr 1 im. Krzysztofa Bezena w Wieruszowie  – to tak żeby maluchy wygodnie mogły słuchać bajek albo odpocząć w ” Kąciku wyciszenia”.

(…) wiemy już, że po raz pierwszy od 2003 r,  dla województwa łódzkiego, w Wieruszowie,  w czerwcu 2021 powstanie ośrodek egzaminacyjny w zawodzie tapicer, a miejscem, gdzie odbędzie się egzamin praktyczny będzie Livello sofa. Ponieważ wiedzieliśmy jak to zrobić, zgłosiliśmy się do OKE na ochotnika, aby nasza młodzież, tak jak im obiecałam, nie tylko uczyła się zawodu, ale też zdawała egzaminy zawodowe w swoim zakładzie pracy. I tak właśnie będzie.  Obietnica dotrzymana.”

Gratulacje!

Zdjęcia:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100014018345061


Skip to content