poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i PracownicySzanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy

Minął kolejny rok szkolny wypełniony nauką, pracą oraz wieloma ważnymi wydarzeniami. Był to czas, w którym należało sprostać różnym wyzwaniom i trudnościom. Nasza szkoła może poszczycić się licznymi sukcesami dydaktyczno – wychowawczymi, za które serdecznie dziękujemy ich autorom: Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom.

Życzymy, by wakacje były czasem efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. Życzymy, aby nadchodzące wakacje były ciekawe, radosne, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.

Do zobaczenia po wakacjach!

Dyrekcja szkoły


Skip to content