poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Staszic w Wersalu!Staszic w Wersalu!

Uczniowie i opiekunowie Technikum Mechatronicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie składają serdeczne podziękowania na ręce Państwa Bożeny, Zbigniewa i Łukasza Kaczorowskich, właścicieli Fabryki Mebli Tapicerowanych „Wersal” (Jankowy k/Kępna) i na ręce dyrektora fabryki – p. Kazimierza Czesnego.

W związku z Dniem Przedsiębiorczości jaki obchodziliśmy w szkole 25 marca, mieliśmy możliwość zwiedzenia fabryki, zapoznania się z całym procesem produkcji mebli i wykorzystaniem w nim obrabiarek sterowanych numerycznie. Oprowadzał nas p. Jarosław Pietrzak, który wykazał się wszechstronną znajomością tematu oraz życzliwością wobec nas i wysoką kulturą osobistą.

Fabryka Mebli „Wersal” to producent ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, oferujący bogatą ofertę mebli tapicerowanych, na którą składają się trzy kolekcje: Elegance Line, Avangarde Line, Classic Line. Siłą oraz znakiem rozpoznawczym firmy jest wzornictwo mebli prezentowane w kolekcji mebli „Elegance Line”. To właśnie dzięki tej kolekcji Fabryka Mebli „Wersal” – zaledwie w ciągu kilku lat – zyskała sobie miano jednego z liderów wśród producentów mebli tapicerowanych w Polsce, jak również poza granicami kraju.

Dziękujemy Właścicielom, ale także jesteśmy pod wrażeniem otwartego i serdecznego przyjęcia nas przez załogę zakładu, wśród której spotkaliśmy także absolwentów naszej szkoły.

„Wersal” to miejsce, gdzie na pewno warto wracać po naukę najnowszych technologii.


Skip to content