poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Rozstrzygnięcie konkursu „Z książką Ci do twarzy”Rozstrzygnięcie konkursu „Z książką Ci do twarzy”

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nauczyciele bibliotekarze Biblioteki Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica zorganizowali konkurs fotograficzny „Z książką Ci do twarzy” skierowany do Uczniów naszej szkoły. Jego celem była promocja czytelnictwa i książki, zachęcanie uczniów do czytania oraz korzystania z zasobów biblioteki szkolnej, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, zachęcanie do twórczej aktywności, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz nauka wykorzystywania narzędzi TIK, upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki.

Wśród nadesłanych zdjęć komisja wyróżniła następujące prace Uczniów:

Delfina Kozłowska – klasa II Teg

Martyna Wizner – klasa II Teg

Inga Garyga – klasa III Tekho

Mirosława Czarnulklasa II Teg

Jagoda Ochockaklasa I Te

Roksana Lary, Kinga Płaszczyk, Wiktoria Potomska, Zuzanna Kania, Aleksandra Pietraszewska, Amelia Piątek – klasa II Tlp

Dziękujemy za udział uczestnikom konkursu. Wszyscy wymienieni autorzy prac otrzymają po powrocie do szkoły dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorzy Halina Paluch, Emilia Brylak-Światłowska


Skip to content