poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Remont pracowni betoniarsko-zbrojarskiejRemont pracowni betoniarsko-zbrojarskiej

W ostatnich dniach kwietnia uczniowie klasy I i II Technikum Budowlanego pod opieką nauczycieli przedmiotów budowlanych kontynuowali prace w pomieszczeniu nowej pracowni betoniarsko-zbrojarskiej.

Do pracowni wykonane zostały trzy stoły zbrojarskie oraz sześć kozłów budowlanych metalowych. Po zamontowaniu na stołach giętarek będą służyć do gięcia zbrojenia o określonych kształtach, a na kozłach będzie można łączyć poszczególne elementy w całość. Kształtowniki stalowe na stoły i kozły zostały zgodnie z projektem wymierzone, wycięte i pospawane przez uczniów Technikum Mechanicznego (opiekun mgr inż. Janusz Małecki).

Tak przygotowane przez mechaników elementy budowlańcy pomalowali, blaty stołów wypełnili deskami i zamontowali na nich giętarki.


Skip to content