poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Przygotowanie sprzedawców do egzaminu zawodowegoPrzygotowanie sprzedawców do egzaminu zawodowego

W dniu 5 maja br. w świetlicy hufca odbyły się zajęcia z przygotowania zawodowego do zbliżającego się egzaminu w zawodzie sprzedawca. Dzięki zaangażowaniu nauczyciela przedmiotów zawodowych ZSP w Wieruszowie Pani Wioletty Żywioł uczestnicy mogli uzupełnić brakującą wiedzę, usłyszeć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, ćwiczyć obsługę kasy fiskalnej oraz rozwiązywać przykładowe arkusze z egzaminów z ubiegłych lat. Bardzo dziękujemy Pani Wioletcie za pomoc i poświęcenie swojego wolnego czasu na rzecz uczniów. Natomiast wszystkim uczniom życzymy powodzenia na zbliżającym się egzaminie zawodowym.

Tekst i zdjęcia :
Kadra OHP


Skip to content