poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Prelekcja w ramach „Światowego Dnia Konsumenta”Prelekcja w ramach „Światowego Dnia Konsumenta”

We wtorek 5.04.2016 organizatorki konkursu „Konsument & Handlowiec” zorganizowały spotkanie młodzieży w zawodzie sprzedawca i handlowiec z Panem Grzegorzem Piwowarem – Dyrektorem w zakładzie P.H.U. ,,Wędlinka’’. Spotkanie odbyło się w ramach „Światowego Dnia Konsumenta” i miało charakter prelekcji na temat pracy przedstawiciela handlowego oraz specjalisty do spraw handlu i geomarketingu.  Pan Piwowar opowiadał o swojej ścieżce kariery i codziennej pracy w firmie. Mobilizował młodzież do nauki języków obcych, przedstawił wady i zalety bycia przedstawicielem handlowym, wymagania pracodawców wobec kandydatów podczas wstępnych rozmów kwalifikacyjnych oraz podpowiadał na co powinno się zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy.  Ponadto uświadomił jak ważną rolę w świecie marketingu odgrywa konsument, że to producent w dzisiejszych czasach musi dostosować się do wymogów klienta. Celem tego typu spotkań z przedstawicielami biznesu jest poszerzenie horyzontów młodzieży oraz ułatwienie im odnalezienia się w niedalekiej przyszłości  na rynku pracy.


Skip to content