poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Powiatowy etap konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w ŁodziPowiatowy etap konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

W dniu 19.03.2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbył się powiatowy etap konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Konkurs został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty  w Łodzi we współpracy z Dyrekcją ( Małgorzata Nikodem) i nauczycielami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie (Maciejem Heidtem i Sławomirem Stojeckim).

Na przebieg rywalizacji złożyły się 2 etapy: test sprawności fizycznej i test wiedzy teoretycznej. Do konkursu zgłosiły się 4 osobowe drużyny z ZSP i ZSO w Wieruszowie.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica był reprezentowany przez: Natalię Mieszałę, Edytę Grajerz z II klasy technikum ekonomiczno- handlowego oraz Mikołaja Fischera i Filipa Głowinkowskiego z II klasy technikum mechatroniczno- budowlanego.

Zwyciężyła drużyna  z ZSP w Wieruszowie, która będzie reprezentować powiat wieruszowski na etapie wojewódzkim w Łodzi 11.04.2019r.


Skip to content