poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podziękowania dla Szkółki Tapicerskiej „Livello-Sofa”Podziękowania dla Szkółki Tapicerskiej „Livello-Sofa”

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie składają serdeczne podziękowania uczniom z klasy patronackiej Szkółki Tapicerskiej „Livello Sofa” – za złożone życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej …oraz za przepyszny załącznik w postaci bardzo smacznego tortu.
Przyjmijcie również życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i podczas czasu spędzonego w naszej szkole i w szkółce tapicerskiej.
Ukłony dla opiekunki uczniów p. Moniki Józefowskiej.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy !
( zdjęcia pożyczone z facebooka Szkółki)


Skip to content