poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Orszak Trzech KróliOrszak Trzech Króli

W dniu 6 stycznia 2020r. ulicami naszego miasta po raz siódmy przeszedł wielobarwny Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. W tym orszaku nasza szkoła była odpowiedzialna za przeprowadzenie sceny „Walka dobra ze złem” na wieruszowskim rynku. W postaci aniołów i diabłów pod opieką p. Piotra Wyżnikiewicza wcieliły się uczennice klasy 1 Teg: Dąbrowska Zuzanna, Kędzierska Celina, Michalska Julia, Pokora Natalia, Rzepka Amelia, Slavska Yanina, Wizner Martyna i Wypych Monika.

Ponadto  uczniowie klasy 4 Tib

Bartodziejski Kacper, Michalski Adrian, Owczarski Hubert i Żmidziński Mikołaj w mundurach halabardzistów towarzyszyli Królom i pełnili wartę przy szopce betlejemskiej.

Za piękne reprezentowanie szkoły w Orszaku dziękuję również wszystkim uczennicom i uczniom naszej szkoły, którzy w inny sposób włączyli się w upiększenie tego wydarzenia. Bóg zapłać.


Skip to content