poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nowy Samorząd Uczniowski



Nowy Samorząd Uczniowski

W dniu 19 marca 2015 roku odbyło się w czytelni biblioteki szkolnej zebranie Zarządu Samorządu Uczniowskiego, trójek klasowych oraz uczniów zainteresowanych pracą na rzecz szkoły.

W zebraniu uczestniczyły również:

  • wicedyrektor do spraw wychowawczych Małgorzata Karkoszka,
  • opiekunka Samorządu Uczniowskiego – Jadwiga Kołodziej,
  • pedagog szkolny Danuta Urbaś.

W trakcie spotkania został wyłoniony nowy Samorząd Uczniowski. Uczniowie zgłosili swoje kandydatury. W drodze tajnego głosowania wyłoniono następujący skład nowego Samorządu:
przewodnicząca: Sylwia Puswalska – klasa  III Technikum Budowlanego,
zastępcy: Natalia Jaśniak z klasy II Technikum Budowlanego;
Daniel Okoń z klasy II Technikum Informatycznego.

Pozostali uczniowie zgłosili chęć udziału w następujących sekcjach:

Prowadzenie uroczystości  szkolnych:
Patryk Zgadzaj z klasy  I Technikum Elektrycznego,
Karolina Okoń z klasy II Technikum Ekonomicznego,
Agnieszka Melkowska z klasy  I Technikum Ekonomicznego.

Sekcja fotograficzna:
Natalia Borgul z klasy I Technikum Ekonomicznego,
Natalia Sułkowska z klasy I Technikum  Ekonomicznego.

Sekcja – losowanie numerów niepytanych:
Aleksandra Łuszkiewicz z klasy II Technikum Ekonomicznego,
Klaudia Kołodziejczak z klasy II Technikum Ekonomicznego,

Sekcja – kronika i reportaże:
Patrycja Pluta z klasy II Technikum Hotelarskiego,
Julia Pietrzak z klasy II Technikum Budowlanego,
Karolina Okoń z klasy I Technikum Ekonomicznego.

Sekcja: dekoratorska:
Daniel Okoń z klasy II Technikum Informatycznego,
Sylwia Puswalska z klasy III Technikum Budowlanego,
Natalia Jaśniak z klasy  II Technikum  Budowlanego,
Michał Olszowiak z klasy III Technikum Informatycznego,
Marta Szymańska z klasy II Technikum Budowlanego

Poczet Sztandarowy Szkoły tworzą:
Natalia Więcek z klasy I Technikum Hotelarskiego,
Paulina Kasendra z klasy I Technikum Hotelarskiego,
Damian Mądrawski z klasy II Technikum Elektrycznego,
Damian Chałupka z klasy III Technikum Mechatronicznego,
Martyna Świątek z klasy II Technikum Handlowego,
Klaudia Klatka z klasy  I Technikum Hotelarskiego.

Członkowie:
Martyna Świszcz z klasy II Technikum Hotelarskiego, Aleksandra Kopacka z klasy II Technikum Hotelarskiego, Kinga Siwik z klasy I Technikum Hotelarskiego, Bartosz Górka z klasy III Technikum Ekonomicznego, Marta Szymańska  z klasy II Technikum Budowlanego, Monika Kuzaj z klasy I Technikum Handlowego, Paulina Wieczorek z klasy I Technikum Ekonomicznego, Monika Kucharska  z klasy I Technikum Ekonomicznego, Paulina Krzywańska z klasy I Technikum Ekonomicznego, Barbara Owczarek z klasy I Technikum Ekonomicznego, Łukasz Konat z klasy I Technikum Mechanicznego. Oficjalne, uroczyste  podziękowanie odchodzącym przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego – uczniom klas czwartych – odbędzie się w najbliższym czasie.

Życzymy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu owocnej pracy,  natomiast Maturzystom- powodzenia na maturze!