poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nocny Turniej Piłki SiatkowejNocny Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 21 marca na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbył się pierwszy Nocny Turniej Piłki Siatkowej. W rywalizacji wzięły udział cztery drużyny młodzieżowe, które zagrały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Rozgrywki zaczęły się o godzinie 21:00 a zakończyły około godziny 3:00 nad ranem. Należy wspomnieć, iż na trybunach licznie zasiedli zarówno młodzi jak i dojrzali sympatycy siatkówki.

Oto wyniki rozgrywek:

1 miejsce – Sokolniki

2 miejsce – LO Wieruszów

3 miejsce – MKS Ochędzyn

4 miejsce – ZSP „Staszic” Wieruszów

Nagrody w postaci pamiątkowych pucharów, medali i piłek wręczyła Pani vice-Burmistrz Wieruszowa Renata Świeściak i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie Pani Małgorzata Nikodem.

Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju powędrował do Sławomira Frankowskiego z Sokolnik.

Sponsorami imprezy byli: Burmistrz Rafał Przybył, Gmina Wieruszów, Starostwo Powiatowe w Wieruszowie, Dyrektor ZSP w Wieruszowie, Rada Rodziców ZSP w Wieruszowie, Nauka Jazdy Góreccy, Wifimax s.c., którym składam serdeczne podziękowania.

Dodatkowo, chciałbym podziękować Panu Rafałowi Kosowi, który pomógł w sędziowaniu meczy oraz Klaudii Pietrakowskiej, Magdalenie Białek, Martynie Świątek, Michałowi Knieć za pomoc przy organizacji rozgrywek.


Skip to content