poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Niepodległa…” – Obchody Święta Niepodległości w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie„Niepodległa…” – Obchody Święta Niepodległości w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie

Jak co roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica  w Wieruszowie odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta  Niepodległości.

Rozpoczął się on wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego o godz. 11.11. w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. ”Szkoła do hymnu”. Spowodowało to wzruszenie, a także poczucie dumy z tego kim jesteśmy.

Następnie dyrekcja, nauczyciele i licznie zgromadzona młodzież wzięli  udział w niecodziennym spotkaniu. Wydarzenia tamtych dni przybliżył społeczności szkolnej program artystyczny przygotowany przez uczniów  oraz nauczycieli, Ewelinę Heidt i Macieja Heidta.

Podziękowania kierujemy do naszych młodych artystów: Olafa Ceglarka, Pawła Ciupka, Martyny Dulskiej, Dominiki Jagieły, Natalii Kotali, Dominiki Kurek, Julii Michalskiej, Grzegorza Różańskiego, Amelii Rzepki, Mateusza Sikorskiego, Yaniny Slavskiej, Kamila Wiśniewskiego, Kacpra Zawady oraz dla Bartłomieja Pilucha i Stanisława Burego za oprawę akustyczną.

Zdjęcia z uroczystości szkolnej wykonała Wiktoria Olek z klasy II Technikum Informatycznego.


Skip to content