poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Młodzież z Hufca Pracy w Wieruszowie spędziła dzień z motoryzacją w najlepszym wydaniu – podsumowanie Poznań Motor Show 2024Młodzież z Hufca Pracy w Wieruszowie spędziła dzień z motoryzacją w najlepszym wydaniu – podsumowanie Poznań Motor Show 2024

W dniu 5.04.2024r. młodzież Hufca Pracy 5-20 w Wieruszowie wzięła udział w wycieczce na targi motoryzacyjne do Poznania

Ekspozycja Poznań Motor Show została podzielona na kilka stref tematycznych. Największym zainteresowaniem cieszył się jak zwykle salon samochodowy. Nie mniej interesująco prezentowała się ekspozycja w sąsiednim pawilonie, gdzie na uczestników Poznań Motor Show czekały zjawiskowe super-samochody. Pojazdy luksusowych marek z pewnością przyprawiły o szybsze bicie serca niejednego miłośnika motoryzacji. Na nudę nie mogli narzekać również fani jednośladów. Strefy z motocyklami były bez wątpienia największymi gwiazdami tegorocznego salonu motocyklowego. Spory zastrzyk adrenaliny na Poznań Motor Show zagwarantowały z kolei pokazy motocyklowego stuntu oraz przejazdy drift taxi.

Bogata ekspozycja Poznań Motor Show została stworzona przez ponad 100 marek i wystawców. Ponadto organizatorzy przygotowali dla zwiedzających program wydarzeń, który  dostarczył wielu niezapomnianych przeżyć naszej młodzieży. Scena Główna, Scena Motocyklowa, Strefa TVN Turbo– w tych wszystkich miejscach odbywały się ciekawe spotkania ze znanymi osobistościami.

Młodzież była usatysfakcjonowana wycieczką. Jesteśmy wdzięczni uczestnikom za wspaniałą współpracę oraz zorganizowanie podczas wyjazdu.

Tekst i zdjęcia: Kadra HP 5-20


Skip to content