poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mikołajkowy „Mannequin Challenge” w „Staszicu”Mikołajkowy „Mannequin Challenge”  w „Staszicu”

6 grudnia 2016 roku – My – społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie  zabawiliśmy się w naszej szkole w Mikołajki a także w dzień promocji zdrowia poprzez  ruch  i właściwe odżywianie.

Postanowiliśmy relację z tego dnia przedstawić w formie Mannequin Challenge”. Jest to najpopularniejsza ostatnio zabawa, polegająca na nagrywaniu scenek, podczas których biorący w nich udział ludzie zastygają w pozach niczym manekiny.

Wiadomo, robiliśmy to po raz pierwszy, więc emocje były.

Cieszymy się, że udało się na tyle zgrać poszczególne sceny, że nie trzeba było robić ponownych ujęć. Oczywiście są w tym filmiku „smaczki” polegające na tym, że ktoś nie zastygł w bezruchu, ale ma to też swój urok.

Serdeczne podziękowania dla całej braci uczniowskiej, grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi szkoły.

Dziękujemy niezawodnej w takich sytuacjach Państwowej Straży Pożarnej (która pomagała Mikołajowi w wejściu  przez szkolne okno i ostrzegła „fałszywych” Mikołajów przed kradzieżą prezentów) oraz starostwu powiatowym, które przeznaczyło środki finansowe na zakup zdrowej żywności i obdarowanie uczestników konkurów sprawnościowych  super nagrodami.
Cały film z zabawy mikołajkowej  przygotował Jakub Trafarski ze swoim asystentem Szymonem Borkiem – obaj z  klasy III Technikum Mechanicznego.

Pomysłodawców scen i tych, którzy włożyli sporo pracy w przygotowanie wszystkiego było tylu, że podziękujemy sobie jednym, wspólnym: „Jesteśmy wspaniali i może trochę nieskromni”. Zapraszamy do obejrzenia.


Skip to content