poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mikołajkowo z Hufcem OHPMikołajkowo z Hufcem OHP

W dniu 7 grudnia br. w świetlicy Hufca w Wieruszowie odbyło się spotkanie mikołajkowe z udziałem naszej młodzieży. Organizacją spotkania zajęli się wychowawcy OHP wraz z nauczycielem Panią Wiolettą Żywioł ,którzy przygotowali dla zebranych quiz mikołajkowy.

W spotkaniu uczestniczyła klasa II d z branżowej szkoły pierwszego stopnia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie. Do konkursu przystąpiły dwie drużyny chłopców i dziewcząt. Zadaniem młodzieży było odgadywanie zagadek muzycznych, zagadek dotyczących Świąt Bożego Narodzenia oraz zabawa w kalambury. Młodzież świetnie się bawiła, była bardzo zaangażowana w konkursy. Mimo, że uczestnicy uzyskali podobną liczbę punktów, nie miało to większego znaczenia, bowiem najistotniejsza była atmosfera panująca podczas spotkania. W trakcie zabaw młodzież częstowała się przygotowanymi słodkościami. Wszyscy , którzy odwiedzili 7 grudnia świetlicę OHP w Wieruszowie zostali obdarowani słodkim Mikołajkiem.
Miło jest otrzymywać  prezenty, a jeszcze milej jest obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy, że tak naprawdę każdy z nas może zostać Św. Mikołajem.


Skip to content