poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Marta Ochocka z klasy II Technikum Ekonomicznego – nagrodzona!Marta Ochocka z klasy II Technikum Ekonomicznego – nagrodzona!

W piątek 13 stycznia 2017 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla uczestników  świątecznej V EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „EUROPEJSKA BOMBKA”, organizowanego przez europosła Jacka Saryusza-Wolskiego. W tegorocznej edycji prace nadesłało ponad 200 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łodzi i województwa łódzkiego.

Komisja konkursowa przy ocenie prac wzięła pod uwagę:

  1. zgodność z ideą i założeniami konkursu;
  2. pomysłowość;
  3. estetykę wykonania.

Jury w składzie:

Jacek Saryusz-Wolski – Poseł do Parlamentu Europejskiego,

Witold Gerlicz – dyrektor Instytutu Europejskiego w Łodzi,

w kategorii wiekowej – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – I miejsce przyznało Marcie Ochockiej uczennicy klasy II Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.
Praca – czyli europejska bombka  choinkowa, była podziwiana przez wszystkich uczestników spotkania. Marta zdobyła uznanie  za  zręczność  manualną, umiejętność  stworzenia pracy przestrzennej, estetykę i sumienność.

W nagrodę otrzymała pamiątkowy dyplom a także sympatyczną nagrodę.
Marta – życzymy Ci powodzenia w dalszym tworzeniu tak pięknych prac !
Jesteśmy zaszczyceni, że  reprezentowałaś naszą szkołę.
Uczennicy towarzyszyła  Danuta Urbaś- pedagog szkolny.


Skip to content