poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Maria Kukuła finalistką V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-LogistycznejMaria Kukuła finalistką V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna maturzystka, absolwentka Technikum Logistycznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie Maria Kukuła – w dniach 27- 28 maja 2021, wzięła udział  w finale V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej.
Olimpiadę organizował Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.
Do rywalizacji przystąpiło 38 finalistów wyłonionych spośród blisko 4 tysięcy uczestników. Od października 2020 roku do marca 2021 roku przeprowadzono 2 etapy: szkolny i okręgowy, podczas których uczniowie rozwiązywali zadania i odpowiadali na pytania związane z branżą TSL. Zadania przygotowywał zespół Komitetu Głównego Olimpiady zrzeszających wybitnych naukowców i praktyków w zakresie funkcjonowania sektora transportu, spedycji i logistyki – wykładowców Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, oraz przedstawicieli największych firm z tej branży z Trójmiasta.

Maria! Gratulujemy zdobycia  tytułu finalistki i kontynuacji tak świetnie rozpoczętej kariery zawodowej!   Przypominamy, że Marta jest również  tegoroczną finalistką X edycji Olimpiady Logistycznej  organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


Skip to content