poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Logistycy w przedsiębiorstwie „STAGRA”Logistycy w przedsiębiorstwie „STAGRA”

7 kwietnia 2016 grupa logistyków z klasy 1 Telh dzięki uprzejmości właściciela miała okazję zwiedzić zakład mebli tapicerowanych STAGRA. Firma działa na rynku od ponad 25 lat. Dziś zatrudnia ona ponad 150 specjalistów, posiada nowocześnie wyposażoną fabrykę, sukcesywnie powiększa bazę transportową, współpracuje z odbiorcami w kraju i za granicą. Własne zaplecze logistyczne pozwala na szybką realizację zamówień i dostaw, umacniając przewagę konkurencyjną firmy  na rynku meblarskim. Przyszli logistycy mogli zobaczyć jak wygląda hala produkcji, magazyny oraz moment załadunku towaru. Dyrektor Mariusz Mieszała opowiadał uczniom jak wygląda proces przyjmowania zleceń, zamawiania dostaw, pokrótce opowiedział o całym procesie produkcyjnym a następnie rozmowa potoczyła się w kierunku dystrybucji i reklamy. Nasi uczniowie mogli zadawać pytania na interesujące ich kwestie. Opiekunami wycieczki edukacyjnej były Pani mgr Anna Maciejewska i Pani mgr inż. Paulina Szkudlarek.

W imieniu uczniów oraz nauczycieli serdecznie dziękujemy właścicielowi Panu Stanisławowi Mieszała za możliwość obejrzenia zakładu a także Panu Mariuszowi Mieszała za rozmowę i poświęcony nam czas.


Skip to content