poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Konkurs świątecznych kolędKonkurs świątecznych kolęd

Dnia 15.12.2021 r. odbył się w naszej szkole konkurs świątecznych kolęd. Uczniowie wykonali utwory w języku angielskim oraz niemieckim. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 6 uczniów. Podczas występów nie zabrakło ciekawych przebrań oraz rekwizytów. Uczestników konkursu oceniało jury składające się z nauczycielek języków obcych: p. Małgorzaty Gwiazdowskiej, Katarzyny Podolak oraz Kamili Jano.

Laureaci konkursu:

I miejsce: uczennica kl. II Ti2 Magdalena Romanowska

II miejsce: uczennica kl. II Teh Agnieszka Baberowska

III miejsce: uczennica kl. III Tep Karolina Galasińska

Wyróżnienia:

Marta Dulska (kl. II d)

Patryk Ciszewski (kl. II Ti2)

Emilia Błażejewska (kl. II Teh)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów.

Podsumowaniem konkursu było wspólne odśpiewanie w języku niemieckim utworu Stille Nacht, które wprowadziło nas w niezwykle świąteczną atmosferę.  Zapraszamy do obejrzenia naszego występu, a tym samym pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.


Skip to content