poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Klasowy piknik „Pod Dębem”Klasowy piknik „Pod Dębem”

22 czerwca 2021 r. grupa 26 uczniów z klasy 1Ttb i 2 Tbg pod opieką pana K. Gałęzy i P. Moski uczestniczyła w pikniku zorganizowanym z okazji zakończenia roku szkolnego w Gospodarstwie Agroturystycznym „Pod Dębem” na Osowiu. Po trudach związanych z nauką zdalną w minionym roku mieliśmy okazję wykorzystać wspaniałą pogodę do spędzenia wspólnego czasu na świeżym powietrzu. Wielu z nas jest miłośnikiem jednośladów, dlatego do miejsca docelowego dojechaliśmy na szkolnych rowerach. W trakcje jazdy mogliśmy rozkoszować się pięknem przyrody oraz poczuć woń nadchodzącego lata. Po dotarciu na miejsce naszym oczom ukazało się urokliwe miejsce, pełne ciszy, spokoju i egzotycznych zwierząt. Czas spędzony tutaj poświęciliśmy na wspólnych rozmowach, pieszych spacerach po lesie, pływaniem na rowerach wodnych po okolicznych stawach, grach i wspólnych zabawach. Dopełnieniem imprezy były piosenki przy ognisku i pieczenie kiełbasek.

Klasowy piknik był ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim pokazaniem młodzieży alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego w naszym regionie.


Skip to content