poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Jesienny, słoneczny plener…Jesienny, słoneczny plener…

Jesień nastraja do wypadu w plener i uchwyceniu piękna przyrody i krajobrazu naszej wieruszowskiej ziemi.

Przedstawiamy fotografie wykonane przez Justynę Gatkowską z klasy IV Technikum Ekonomicznego i Łukasza Konata z klasy II Technikum Mechanicznego. Towarzyszył im także Jakub Trafarski z klasy II Technikum Mechanicznego. Jako, że dni coraz bardziej krótkie, deszczowe – wspomnijmy październikową, piękną, polską jesień.

Zdjęcia w kolejności: pierwsze pięć – autor Justyna Gatkowska, następne trzy – Łukasz Konat. Zdjęcia ukazują okolice wioski Szustry, jesienną Aleję Dębów Czerwonych (droga Wieruszów-Opatów), drogę Galewice-Sokolniki, wdzięcznie „zapozował” również koń z Leśniczówki Szustry.

Wyjazd w plener pod opieką pedagoga szkolnego Danuty Urbaś.


Skip to content