poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania – etap szkolnyIV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania – etap szkolny

W czwartek 14 stycznia w naszej szkole odbył się szkolny etap IV Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Tegoroczna edycja tej krajowej olimpiady organizowanej przez Politechnikę Częstochowską odbywa się pod hasłem „Finanse w przedsiębiorstwie”. W zmaganiach szkolnych udział wzięli uczniowie klasy I i III technikum ekonomicznego. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja w składzie: wicedyrektor szkoły Małgorzata Karkoszka, Wioletta Żywioł i Barbara Howis. Test z odpowiedziami na pytania, z jakimi musieli zmierzyć się uczestnicy olimpiady można pobrać na jej stronie www.olimpiada.zim.pcz.pl/pliki-do-pobrania

Gratulujemy uczestnikom i trzymamy kciuki za jak najwyższe noty i udział w kolejnych etapach.


Skip to content