poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

II stopień V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania – czekamy na wynikiII stopień V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania – czekamy na wyniki

W piątek 10 marca 2017 dziewięcioro naszych uczniów uczestniczyło w zawodach II stopnia V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania na Wydziale Zarządzania Politechnice Częstochowskiej. Hasłem tegorocznej edycji Olimpiady jest: „Turbulentne otoczenie przedsiębiorstwa”. Zawody te przeszły już do historii. Wszystko przebiegło zgodnie z planami.

Wyniki rywalizacji zostaną zamieszczone na stronie Olimpiady nie później niż 25 marca (www.olimpiada.zim.pcz.pl). Ale już teraz gratulujemy uczestnikom zakwalifikowania się do tych zawodów. Są to uczennice technikum ekonomicznego z klas drugich i czwartych: Roksana Biskupska, Małgorzata Cichosz, Magda Jezierna, Joanna Jurczyszyn, Aleksandra  Łuszkiewicz, Weronika Marynowska, Natalia Okoń i Karolina Okoń oraz uczeń klasy drugiej tego technikum Tomasz Olszowiak. Organizacją zawodów na etapie szkolnym oraz opiekunem młodzieży podczas wyjazdu do Częstochowy była Barbara Howis.

Test, z którym zmierzyli się uczestnicy Olimpiady można pobrać tutaj: http://www.olimpiada.zim.pcz.pl/pliki-do-pobrania-2016