poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

I etap konkursu matematycznegoI etap konkursu matematycznego

Miesiąc marzec tradycyjnie w naszej szkole jest miesiącem konkursów matematycznych. Organizujemy je corocznie z okazji Dnia Liczby Pi, który przypada na dzień 14 marca. W tym roku dzień 14 marca był dla naszej społeczności dniem Rekolekcji Wielkopostnych, zatem pierwszy etap konkursu odbył się 18 marca. Do I etapu konkursu przystąpiło 49 uczniów uczniów klas II, III i IV technikum (budowlanego, ekonomicznego, informatycznego, mechanicznego, elektrycznego i mechatronicznego). Po sprawdzeniu prac do drugiego etapu zapraszamy niżej wymienionych uczniów (lista uczniów w kolejności alfabetyczne):

 • Cegiełka Dominik
 • Cichosz Małgorzata
 • Cieśla Mateusz
 • Dąbek Adam
 • Długaszewski Konrad
 • Froń Rafał
 • Galasinski Tomasz
 • Garyga Michał
 • Głowacz Grzegorz
 • Górecki Dawid
 • Gruszka Jakub
 • Gwiazda Przemysław
 • Hanusiak Łukasz
 • Jagieła Michał
 • Kacała Mateusz
 • Kanclerz Piotr
 • Karsznia Karolina
 • Kowalińska Klaudia
 • Krajcer Dominik
 • Kusiak Mateusz
 • Mądrawski Damian
 • Myszor Mariusz
 • Przybylski Piotr
 • Puswalska Sylwia
 • Sokołowski Mariusz
 • Suchy Krzysztof
 • Śniady Przemysław
 • Wielgusz Anna
 • Wróbel Patryk

Skip to content