poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Gratulacje dla Andrzeja Kucha – absolwenta naszej szkoły!



Gratulacje dla Andrzeja Kucha – absolwenta naszej szkoły!

Informacja ze strony http://www.tugazeta.pl/1,kuch-brazowym-medalista-mp,22460.html

„Bardzo dobre wiadomości dotarły do nas z Torunia, gdzie w ostatni weekend odbywały się 60. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce. Podczas zawodów wyśmienicie spisał się mieszkaniec Mirkowa Andrzej Kuch, który wywalczył sobie 3 miejsce w skoku w dal.

Zawodnik reprezentujący obecnie barwy AZS AWF Wrocław osiągnął wynik 7,48 m. – Miałem bardzo dobre otwarcie, co pozwoliło mi na utrzymanie 3 miejsca – komentuje w rozmowie z portalem tugazeta.pl Kuch. – Ten wynik był moim rekordem życiowym na hali. Jestem zadowolony. Teraz przede mną tydzień luźniejszego treningu, a później intensywne przygotowania do sezonu letniego. Zostały niespełna dwa miesiące i w tym roku nie ma czasu na obijanie się – dodaje.

Brązowy Medalista Mistrzostw Polski za naszym pośrednictwem składa podziękowania osobom, które przyczyniły się do sukcesu. – Dziękuję wszystkim bliskim i znajomym, którzy mnie wspierali i nadal we mnie wierzyli.  Wielkie „DZIĘKUJĘ” należy się również trenerowi Zdzisławowi Kokotowi za przygotowanie mnie do sezonu, fizjoterapeucie sportowemu Sebastianowi Klich, który zadbał o to, aby kontuzje były jak najmniej dolegliwe oraz firmie Roberta Stempnia BOLIVAR za wsparcie.

Dodajmy, że jest to już drugi brązowy medal MP Andrzeja Kucha. Pierwszy (podczas zawodów na powietrzu) zdobył w lipcu ubiegłego roku w Krakowie. – Jest mój pierwszy sezon od 5 lat bez poważnych kontuzji, co optymistycznie nastawia na sezon letni.”

minikuch

Na zdjęciu Andrzej Kuch – pierwszy z prawej strony (fot. PZLA)